Sajtószoba - 2020. szeptember 30, szerda

Kortalan Tudomány Konferencia és Fesztivál – október 6-10.

Az idő múlása és az emberi élet értékei, a tudás átadása és az aktív időskor, vagy éppen a zenévé alakítható agyhullámok témája is belefér abba a rendkívül változatos kínálatba, amit a Pécsi Tudományegyetemen egy október elején zajló tudományos fesztivál és konferencia foglal magában. A program bőséges és minden korosztály számára, a legkülönfélébb érdeklődési körűeknek kínál izgalmas témákat.

A Transzdiszciplináris Kutatások Intézete részéről dr. Deák Máté projektmenedzser az elsőre rendkívül távoli elemeket egybefogó, összegyetemi kínálatot jelentő programsorozatról úgy fogalmaz, hogy az a tudományok és művészetek színes, szórakoztató, inspiráló találkozását valósítja meg.

A programok október 6-a és 10-e közt zajlanak, és mindbe bekapcsolódhatnak az érdeklődők az interneten keresztül, online közvetítések révén.

A részletes program ide kattintva érhető el:

hvg.hu