Pályázati hírek - 2021. március 17, szerda

Demonstrátori Diákköri Ösztöndíj - felhívás

Kedves Demonstrátor Hallgatók!

A PTE ÁOK Demonstrátori Diákköre pályázatot ír ki DDK-hallgatói ösztöndíj elnyerésére. Az ösztöndíj célja, hogy támogatást nyújtson azon hallgatók részére, akik tanulmányi kötelezettségeiken túlmenően rendszeresen részt vesznek a Pécsi Tudományegyetem Általános Orvostudományi Kara Demonstrátori Diákkörének munkájában, és demonstrátorként kiemelkedő tevékenységet folytatnak.

Az ösztöndíj beadásának feltétele legalább három DDK-s regisztrált félév, és/vagy DDK-workshopok szervezésében folytatott aktív tevékenység.

A pályázat benyújtásának módja a csatolt pályázati űrlap és az oktatói ajánlás (minta ugyancsak csatolva) hiánytalan kitöltése.

A pályázó által aláírt dokumentumokat és a témavezetője által aláírt ajánlást elektronikusan a filipanits@gmail.com címre március 29-ig kérik elküldeni.

Letölthető dokumentum(ok)