Sajtószoba - 2021. május 25, kedd

A karunkon végzett dr. Varga Csaba május elsejétől a Semmelweis Egyetem Sürgősségi Orvostani Klinikáját vezeti

A budapesti Semmelweis Egyetem újonnan megalakuló Sürgősségi Orvostani Klinikáját vezeti május elsejétől dr. Varga Csaba főorvos, a kaposvári Kaposi Mór Oktató Kórház Sürgősségi Betegellátó Centrumának egykori, Pro Sanitate-díjas vezetője. A főorvos már egyetemi évei alatt mentőtisztként dolgozott különböző régiós mentőállomásokon, majd a Pécsi Orvostudományi Egyetem elvégzését követően került a kaposvári kórház Központi Aneszteziológiai és Intenzív Betegellátó Osztályára. 2000-től az Országos Mentőszolgálat kaposvári mentőállomását irányította.

A sonline.hu róla szóló írásában szó esik arról is, mit jelent számára ez az új kihívás.

sonline.hu