Intézeti hírek - 2011. október 20, csütörtök

Anatómiai Intézet, Temetői megemlékezés

Megemlékezés

2011. október 21-én, pénteken délután megemlékezünk azokról, akik holtukban is az orvosképzést szolgálták. Az ünnepség du. 3 h-kor ökumenikus szertartással kezdődik a Pécsi Köztemető kápolnájában. Ezután a jelenlévők együtt kisétálnak a egyetemi parcellához, ahol rövid ökumenikus szertartás, megemlékezés lesz és a hallgatók megkoszorúzzák az emlékművet.

Szeretnénk, ha ezen az ünnepségen a hallgatók és az egyetemi oktatók közül résztvennének azok, akiknek ezt idejük megengedi! Egy szál virágot és mécseseket az Intézet fog adni.

(A temetőhöz az egyetemről a következőképpen lehet eljutni (kb. 45-50 perc):
            - A Zsolnay szobornál vagy a Konzumnál átszállnak az 6-os vagy 7-es buszra, ennek a temetővel szemben van megállója.  A kápolnához a temető főkapuján át jutnak.)

Pécs, 2011. október 19.

Prof. Dr. Csernus Valér